Hakkımızda

1975’ten bu yana hizmet ve ürün kalitesi ilkelerinden taviz vermeyerek sürdürdüğü ticari hayatında sürekli daha iyi bir tedarikçi olmayı hedefleyen firmamız, bugün ulusal pazarda; sanayi, inşaat, ve mobilya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil, alaşımlı - alaşımsız levha, aksesuar ve kompozit panel stoku bulundurmakta ve satışını yapmaktadır.

Can Alüminyum; yassı metal grupta “Levha & Rulo”, endüstriyel grupta “Sigmateknik”, mobilya ürünlerinde “Sistemmobicci” ve... devamı »

Başkanın Mesajı
Değerli iş ortaklarımız, kıymetli çalışanlarımız,

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,
1975 yılında küçük bir dükkanla başlayan, tek desteğimizin heyecan ve çalışma azmi olduğu çalışma hayatımız bugün, kendi alanında sektörünün en iyileri olma hedefiyle ilerleyen şirketlerimizle yoluna devam ediyor.

Başarının en iyi... devamı »

Vizyon, Parola, Değerler
Değerlerimiz ışığımızdır; vizyon ve misyonumuz ise değişen dünyada sürekli yenilenerek ve gelişerek hedeflerimize ulaşmamızda bize yol gösteren kılavuzumuzdur ... devamı »
 • A. Yalçın Yeşilova Grup İcra Kurulu Başkanı
  C.E.O Mesajı

  Saygıdeğer iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

  Yarım asra yakındır yenilikçi, planlı, donanımlı ve çözüm odaklı üretim anlayışımız, birbirinden değerli çalışma arkadaşlarımız ve “İş Birliği & Sinerji” parolamız sayesinde tüm emeklerimizi başarılarla taçlandırıyoruz. Bu sayede alüminyum sektörüne hayat veren Yeşilova Holding ve şirketlerimiz olarak sektörümüzü, kentimizi ve ülkemizi gururla temsil ediyoruz.

  Grubumuzun ilk göz ağrısı Can Alüminyum olarak, müşterilerimize güçlü stok yapımız ve yeni yatırımlarımızla fark yaratan çözümler sunuyoruz. Bu sayede alüminyum alanında, vizyoner ve sektöründe öncü kuruluş olmayı sürdürüyoruz.

  Tüm üretim proseslerimizde teknolojinin gücünü kullanıyor, müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda ilerliyor, stratejik ve güvenilir bir partner olarak onlara en doğru ve en hızlı sonucu sunuyoruz.

  Büyük bir cesaret ile 45 yıl önce atılan bu adım, bugün girişimciliğin ve ileri görüşlülüğün en iyi temsilcisidir.

  Bu süreçte birlikte geliştiğimiz iş ortaklarımıza ve müşterilerimize, emek ve özveri ile işletmemize katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

  A. Yalçın Yeşilova

  Yeşilova Holding

  Grup İcra Kurulu Başkanı

 • İbrahim Aydın Genel Müdür
  Genel Müdür Mesajı

  Değerli müşterilerimiz, dostlarımız ve çalışma arkadaşlarımız merhaba, 1975 yılında Kurucu Başkanımız Sayın Ali İhsan Yeşilova’nın büyük gayretleri ve inançları doğrultusunda kurulan Can Alüminyum, bugün sektöründe önemli bir marka olarak yer alıyor. Can Alüminyum olarak ilke ve değerlerimizi kendimize rehber edinerek çıktığımız bu yolda, alanında tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, güçlü stok yapımız, çözüm odaklı yaklaşımımız, zamanında teslimata gösterdiğimiz özen, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla farkımızı ortaya koyuyoruz.

  Sektörde teknolojiyi yerinde ve doğru kullanarak profesyonel, pratik, bütünleşik çözümler üretiyoruz. Gelişen teknoloji ile yeni markalarımızı da bünyemize katarak çağın gerekliliklerine uygun çözümler sunuyor, her geçen gün ilerlemeyi ve büyümeyi amaçlıyoruz.

  Başarılarımızda emeği bulunan ve bizleri sürekli yenileyerek daha güçlü konuma ulaştıran siz değerli müşterilerimize, paydaşlarımıza, bayilerimize ve tabi ki ekibimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

  İbrahim Aydın

  Genel Müdür

Can Alüminyum

Can Alüminyum sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Çerez Politikası