Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı
Değerli iş ortaklarımız, kıymetli çalışanlarımız,

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,
1975 yılında küçük bir dükkanla başlayan, tek desteğimizin heyecan ve çalışma azmi olduğu çalışma hayatımız bugün, kendi alanında sektörünün en iyileri olma hedefiyle ilerleyen şirketlerimizle yoluna devam ediyor.

Başarının en iyi yol arkadaşının çalışmak olduğuna inandığımız 45 yılı aşkın sürede ilkeli duruş, ticari ahlak ve kaliteli üretim önceliğimizden asla vazgeçmedik. Bu süreçte de tesadüfi başarılara değil, çalışma azmine sahip olanların yakalayabileceği şanslara sahip olduk sadece. Bugün her biri profesyonel ekiplerle yönetilen şirketlerimizde çalışan arkadaşlarımıza söylediğimiz en önemli değerler de tecrübelerimizle şekillenen doğrulardan oluştu.

Bu doğruların en başında gelen dürüstlük, tüm ticari hayatımızın temel noktasını oluşturdu. Hem iş hem de özel hayatımızda dürüstlüğün her kapıyı açacağına inandık ve bu doğrumuzdan hiç şaşmadık.

Her koşulda ilkeli olmayı adil olmakla bir tuttuk, ilkelerimizi her şeyi güzelleştiren bir değnek gibi kullandık.

Güvenilirliği hayatımızın en sağlam kalesi yaptık, kaleyi yaparken zorlansak da bir daha bizi hiçbir kuvvetin yıkamadığını gördük.

45 yılı aşkın süredir bu doğrularla ilerlerken ilk odağımız hep insandı. Endüstriyel bir alanda çalışırken bunu başarabilmek ise yolumuzla ilgili değerlendirme yapabilme olanağı tanıdı bizlere. Çalışan, emek veren, katma değer koyabilen her çalışanımız bize güç kattı. Gücü ve kazanımları paylaşmayı bildik, mutluluğumuzu da hüznümüzü de birlikte yaşadık.

Genel müdürümüzden, teknisyenimize, satış ekibinden lojistiğe her alanda çözüm odaklı müşteri yaklaşımımızla bu süreçte alan-satan ilişkisi değil sorun-çözüm yaklaşımıyla müşterilerimizle tek vücut olmayı başardık. Ticari hayatımızın temelini oluşturan ahlaki, etik değerlere sadık kalarak yaşamaya her zaman özen gösterirken, doğruluk ve dürüstlük kavramlarını özümseyerek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarını gözetmeye devam ettik. Dün olduğu gibi bugün de çevreye, kamuya ve yasalara saygılı olmak temel prensibimiz olmaya devam edecektir.

Gelişimi ve değişimi hedeflemeyen şirketlerin sadece üreterek başarıyı yakalayamayacaklarını artık hepimiz biliyoruz. O yüzden stratejik yaklaşımımızı globalleşme, dijital dönüşüm, stratejik dönüşüm, inovasyon dönüşümü ve kültürel dönüşüm olarak belirleyerek Yeşilova Holding ve şirketlerimizde +45 Dönüşüm Programımızı başlattık. Bu süreçte çağdaş teknolojiyi işimizi geliştirmenin aracı kabul ederek, büyük düşüncenin ilk adımları olan değişim, gelişim ve ilerleme yolunu her zaman açık tutuyoruz.

Özetle biz “İş Birliği ve Sinerji” parolamızla, vazgeçilmez kabul ettiğimiz ilke ve değerlerimizle; geleceğin inşasını ortak bir bilinçle oluşturmayı hedefliyor, yarım asra yaklaşan yolculuğumuzda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Bu kapsamda emek veren, destekte bulunan tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Ali İhsan Yeşilova

Can Alüminyum

Can Alüminyum sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Çerez Politikası