+45 Dönüşüm Programı
+45 Dönüşüm Programı

+45 Dönüşüm Programı Nedir?

+45 Dönüşüm Programı, Yeşilova Grubu’nun geçmiş 45 yılından aldığı güç ve tecrübe ile gelecek 45 yılına ışık tutmak üzerine, 6 ana başlıkta sistematik iyileşmeleri planladığı, bir dönüşüm programıdır.

+45 Dönüşüm Programının amacı nedir?

Programın amacı; Yeşilova Grubu’nun gelecek 45 yılda da başarılarını devam ettirebilmesi için gerekli olan iyileşmelerin bugünden planlanması ve hayata geçirilmeye başlanmasıdır.

Bu programa neden “Özgürlük ve Sorumluluk Kültürü” diyorsunuz?

İş hayatı perspektifinden baktığımızda birbirini tamamlayan kavramlar olarak karşımıza çıkan ‘Özgürlük ve Sorumluluk’ yaklaşımı ile, iş yapış biçimlerimizin daha özgür, iş sorumluluğumuzun daha yüksek ve nihayetinde şirketlerimizin daha çevik bir yapıya bürünmesini öngörüyoruz.

+45 Dönüşüm Programı kimlere hitap ediyor?

+45 Dönüşüm Programımızın merkezinde ofis ve saha çalışanlarımız bulunuyor, program kapsamında gerçekleşecek bazı içeriklerimiz ise çalışanlarımızın ailelerini de kapsar nitelikte. Böylece, program sayesinde şirket içerisinde oluşan olumlu havanın, çalışanlarımızın evlerinde de hissedilmesini hedefliyoruz. Ayrıca + 45 Dönüşüm Programı’nın etkilerini sektörümüzün, müşterilerimizin, iş birliği içerisinde olduğumuz ya da olacağımız paydaşlarımızın da hissedeceklerine inanıyoruz.

+45 Dönüşüm Programı’nın içeriğinde neler var?

Programımızın içerisinde her biri farklı bir gelişim ve iyileşme alanını sahiplenen 6 ana başlık bulunuyor.


+45 Dönüşüm Programı Projeleri

Stratejik Dönüşüm Projemiz

Geleceğe yönelik stratejik yönümüzü içeriyor.

Liderlik ve Gelişim Dönüşüm Projemiz

Tüm çalışma arkadaşlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik çalışmaları içerisinde barındırıyor.

Dijital Dönüşüm Projemiz

Yeşilova Grubu’nun yönetim stratejisine uygun dijital platformların oluşturulmasını ve iş süreçlerimizde verimlilik artışı sağlamayı içeriyor.

İletişim Dönüşüm Projemiz

Çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini ve sadakatini artıracak organizasyonları, aynı zamanda da daha pozitif ve daha özgür bir iş yaşamı kurgulanmasını kapsıyor.

İnovasyon Dönüşüm Projemiz

Tüm ofis ve saha çalışanlarımızı kapsayacak şekilde inovasyon kültürünün oluşturulmasını ve fikirlerin değere dönüştürülmesi kapsamında ortaya konan uygulamaları içine alıyor.

Marka Dönüşüm Projemiz

Yeşilova Grup markalarının itibarını daha da kuvvetlendirecek marka çalışmalarını içerisinde barındırıyor.

Can Alüminyum

Can Alüminyum sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Çerez Politikası