Biz kimiz ?
Biz kimiz ?

1975’den bu yana hizmet ve ürün kalitesi ilkelerinden taviz vermeden sürdürdüğü ticari hayatında sürekli daha iyi bir tedarikçi olmayı hedefleyen firmamız, bugün ulusal pazarda; sanayi, inşaat, ve mobilya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil, alaşımlı - alaşımsız levha, aksesuar ve kompozit panel stoku da bulundurmakta ve satışını yapmaktadır.

Can Alüminyum; yassı metal grupta “Levha & Rulo”, endüstriyel grupta “Sigmateknik”, mobilya ürünlerinde “Sistemmobicci” ve İnşaat grubunda da “SistemCanelli” markaları ile müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Ulaşılabilirlik ve yetkinlikler

Ürün yelpazesi ve fiziki şartları açısından Avrupa’nın en büyük alüminyum satış merkezlerinden biri olan firmamız, Bursa’da bulunan merkez mağazası, Nosab servis merkezi ve elektrostatik toz boya tesisi, Ankara’daki lojistik merkezi, İstanbul ve Ankara satış pazarlama birimi ve Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bulunan satış noktaları ile ulusal pazarın tamamına hizmet vermektedir. Cnc kesim, büküm ve işleme hizmetine ek olarak metal işleme teknolojileri ile donatılmış yeni makine parkuru sayesinde müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Can Alüminyum

Can Alüminyum sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Çerez Politikası