ABOUT US

Who are we?

Since 1975 our company, which aims to be a better supplier in commercial life, which has been continuing without

compromising the principles of service and product quality, is today in the national market; it holds and sells all kinds of aluminum profiles, alloyed and unalloyed plates, accessories and composite panels needed by the industry, construction and furniture sectors.

Can Alüminyum; offers solutions to the customers with the brands "LevhaRulo" in the f... more »

The message of the president

Dear business partners and employees, Our working life, which started with a small shop in 1975 and whose only support is excitement and determination to work, continues on its way with our companies that are advancing with the aim of being the best in their field today.

We have never given... more »

Vision, Password, Values
Our values are our light; our vision and mission is our guide that guides us to reach our goals by constantly renewing and developing in the changing world. more »
 • A. Yalçın Yeşilova Group Chief Executive Officer
  C.E.O Message

  Saygıdeğer iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

  Yarım asra yakındır yenilikçi, planlı, donanımlı ve çözüm odaklı üretim anlayışımız, birbirinden değerli çalışma arkadaşlarımız ve “İş Birliği & Sinerji” parolamız sayesinde tüm emeklerimizi başarılarla taçlandırıyoruz. Bu sayede alüminyum sektörüne hayat veren Yeşilova Holding ve şirketlerimiz olarak sektörümüzü, kentimizi ve ülkemizi gururla temsil ediyoruz.

  Grubumuzun ilk göz ağrısı Can Alüminyum olarak, müşterilerimize güçlü stok yapımız ve yeni yatırımlarımızla fark yaratan çözümler sunuyoruz. Bu sayede alüminyum alanında, vizyoner ve sektöründe öncü kuruluş olmayı sürdürüyoruz.

  Tüm üretim proseslerimizde teknolojinin gücünü kullanıyor, müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda ilerliyor, stratejik ve güvenilir bir partner olarak onlara en doğru ve en hızlı sonucu sunuyoruz.

  Büyük bir cesaret ile 45 yıl önce atılan bu adım, bugün girişimciliğin ve ileri görüşlülüğün en iyi temsilcisidir.

  Bu süreçte birlikte geliştiğimiz iş ortaklarımıza ve müşterilerimize, emek ve özveri ile işletmemize katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

  A. Yalçın Yeşilova

  Yeşilova Holding

  Grup İcra Kurulu Başkanı

 • İbrahim Aydın General Manager
  General Manager Message

  Değerli müşterilerimiz, dostlarımız ve çalışma arkadaşlarımız merhaba,

  1975 yılında Kurucu Başkanımız Sayın Ali İhsan Yeşilova’nın büyük gayretleri ve inançları doğrultusunda kurulan Can Alüminyum, bugün sektöründe önemli bir marka olarak yer alıyor.

  Can Alüminyum olarak ilke ve değerlerimizi kendimize rehber edinerek çıktığımız bu yolda, alanında tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, güçlü stok yapımız, çözüm odaklı yaklaşımımız, zamanında teslimata gösterdiğimiz özen, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla farkımızı ortaya koyuyoruz.

  Sektörde teknolojiyi yerinde ve doğru kullanarak profesyonel, pratik, bütünleşik çözümler üretiyoruz. Gelişen teknoloji ile yeni markalarımızı da bünyemize katarak çağın gerekliliklerine uygun çözümler sunuyor, her geçen gün ilerlemeyi ve büyümeyi amaçlıyoruz.

  Başarılarımızda emeği bulunan ve bizleri sürekli yenileyerek daha güçlü konuma ulaştıran siz değerli müşterilerimize, paydaşlarımıza, bayilerimize ve tabi ki ekibimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

  İbrahim Aydın

  Genel Müdür