Mobilya da Trend Renkler
Mobilya da Trend Renkler

  2022 de renkler yeni stillerin ve yeni trendlerin aynası haline geliyor.  Çeşitli mekanlara yumuşak ve huzur veren renk tonları ortaya çıkmakta. En çok da çöl ya da orman gibi doğal unsurlardan ilham alan bu renkler adaçayı yeşili, kuşkonmaz yeşili, çay yeşili, pastal yeşili gibi tonlar sarı ve gri tonlar ile harmanlanıp bu yıl oldukça ön planda olacak.

Tarçın ve bronza dönüşen hardal rengine, kırsaldan ilham alan yeşile, beyaz ve ahşapla mükemmel bir kontrast oluşturan mavilere evinizde yer açın. Açık renk ahşaplar ve altın rengi kulplarla mükemmel uyum sağlayan mavinin ve siyahın en koyu tonu bu yaz da moda olmaya devam edecek.

Yumuşak sarı tonlar özellikle yatak odaları, kreşler ve mutfaklar için ideal olup beyaz ve açık mavi boyalar ile kontrast edildiğinde diğer canlı renkleri nötrleyecektir. 2022 trendi gösterişli etkiyi azaltıp, kumun, çölün ve egzotik ülkeleri hatırlatan renkleri öne çıkartacak. Etnik tarzı sevenler için, koyu sarı, daha sade bir etki için koyu gri ile karşılaştırıldığında maksimum görsel ifadesine ulaşacak.

Mobilyalarda, bronz, bakır, sarı ve siyah renklerden oluşan kulplarla uyum sağlayan camla birlikte evinizin havasını değiştirebilir ve en sıcak trendlerden biri olan doğal tonların kullanılması ile de rahatlamayı, iyi dinlenmeyi kendinize hediye edebilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Can Alüminyum

Can Alüminyum sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Çerez Politikası