Can Alüminyum | Yetkinliklerimiz, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
SOLAR : YETKİNLİKLERİMİZ
Konstrüksiyon Tasarım
Solar birimimizdeki uzman mühendis kadrosu ve gelişmiş yazılım imkanları ile nesnel tasarım konstrüksiyonları yapabiliyoruz. Panel metal taşıyıcı sistemlerin tasarımdan üretime, üretimden sahadaki montaj uygulamalarına kadar mühendislik işi olduğundan solar teknik olarak müşterilerimizin bizden istediği taşıyıcı sistem projesini numune kuyu açılarak, toprak analizi yapılmış detaylı zemin etüt raporuna istinaden özel yazılımlar kullanarak tasarlıyoruz.
Teknik Destek ve Danışmmanlık
Alanında yetişmiş uzman personeller sayesinde Solar ile ilgili her türlü teknik destek ve danışmanlık hizmetleri de verilebilmektedir. Konstrüksiyon ve saha uygulamalarında gereken teknik destek ve danışmanlığı işimizin bir parçası görerek saha ve ülke gerçeklerine uygun çözüm üretmek için müşterilerimizin her zaman yanındayız.
DİLEK AĞACI