Can Alüminyum | Mimari Proje Yarışması, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
SOSYAL SORUMLULUK : MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Fuar alanlarında alüminyumdan modüler ve görsel zenginliği yüksek stand sistemleri oluşturabilir miyiz?
Fuarlar birçok firma için en etkin tanıtım kanalıdır. Fuar dönemlerinde firmalar kendilerini iyi ifade edebilmek ve farkındalık oluşturabilmek için görsel standlar tasarlamaktadırlar. Bu tasarımlarda özgün olabilmek adına çoğu zaman ahşap malzemeden yapılan standlar tercih edilmektedir. Kısa süreli bir gösterim için firmalar hem çok yüksek maliyetler ödemekte hem de çok yüklü miktarlarda ağaç ziyan edilmektedir.

Yeşilova Holding alüminyum konstrüksiyonlarla yapılabilecek modüler ve görsel performansı yüksek stand kurulum sistemlerinin tasarlanabileceğine inanmaktadır.

Bu projemizle firmalara tekrar kullanılabilir estetik fuar standı sistemleri yaratmayı planlarken aynı zamanda dünyada daha az ağacın tüketilmesi hedeflenmektedir.

Türkiye’deki tüm üniversitelerin Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerini bu yarışmamıza katılmaları için davet ediyoruz.

Sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz Yeşilova Holding tarafından yürütülmektedir.
www.yesilova.com.tr
DİLEK AĞACI