Can Alüminyum | Yeşilova Ormanı, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
SOSYAL SORUMLULUK : YEŞİLOVA ORMANI
Yeşilova Holding tabiatta var olan muhteşem dengenin milyarlarca yılda meydana geldiğinin fakat buna rağmen insanoğlu tarafından çok hızlı bir şekilde tahrip edildiğinin bilincindedir. Bu bilinçle hareket eden Yeşilova Holding bütün üretim tesislerinde gerekli olan arıtma önlemlerini alarak doğaya zarar verebilecek hiçbir atığın doğaya karışmasına izin vermemektedir.
Paydaşlarımız ile yürüttüğümüz ortak projemizde Bursa’da bir Yeşilova Ormanı oluşturmaktayız. Tüm Holding şirketlerimizin çalışanlarının katılımlarıyla birlikte her yıl düzenli olarak ağaç dikim töreni yapmaktayız.

Can Alüminyum’da doğan üretim firelerimizi de ağaçlandırma projesine fon yaratmak amacı ile değerlendiriyoruz. Can Alüminyumdan yapacağınız her alışverişinizde doğanın korunması için siz de katkıda bulunmuş olabilirsiniz.

Bütün paydaşlarımızı bu projemize destek vermeye davet ediyoruz. Siz de dikili bir ağacım olsun istiyorsanız aşağıdaki hesap numarasına yapacağınız bağışlarınızla projemize destek olabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI A.Ş.
TR86 0006 2001 6050 0006 2965 36

Yeşilova Ormanı projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak için kurumsaliletisim@yesilova.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
DİLEK AĞACI