Can Alüminyum | Hakkında, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
ENDÜSTRİYEL : HAKKINDA
Otomotiv sanayii ile başlayan ve tüm ana sanayi dallarını içeren ürün gruplarında projelerin veya ihtiyaç duyulan özel müşteri taleplerine uygulama ve prototip desteğinin verilmesi. Bu süreçte ürünün fonksiyonelliğinden, kullanım aşamasına, kalıp tasarımından numune üretimine ve nihai kullanım alanındaki ihtiyaca yönelik tüm testler yapılabilmektedir.

Can Alüminyum endüstriyel kullanım ürünlerinde sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vererek alüminyum malzeme desteği sağlamaktadır. Standart ürün çeşitliliği ile sigma profillerde yüksek müşteri memnuniyeti ile özel taleplere hızlı cevaplar verilmektedir. 40 yıllık bilgi birikimi ve yüksek malzeme bilgisi ile sektörün en önemli çözüm ortağıyız. Sadece satış değil satış sonrası teknik destekle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Can Alüminyum levha ve yassı malzemelerde Türkiye’nin en büyük alüminyum üreticisi olan Assan Alüminyum’un en güçlü bayisidir.
DİLEK AĞACI