Can Alüminyum | Hakkında, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
İNŞAAT : HAKKINDA
2005 yılından bugüne "Sistem Canelli" markalı alüminyum cephe ve doğrama sistemleri ile İnşaat sektörüne hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman mimar ve mühendislerden oluşan teknik destek ofisimiz tarafından, dünya standartlarında alüminyum sistemlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve tasarlanan alüminyum sistemlerin prototipler üzerinde maruz kalacağı yağmur, rüzgâr, akustik, ısı iletkenliği ve darbe gibi çevre şartlarına göre uluslararası standartlarda performans testleri yapılmaktadır.

Farklı mimari cephe ve doğrama çözümlerine cevap verebilecek 22 seriden oluşan geniş ürün yelpazesi yanında cephe serilerimiz PfBRosenheim sertifikasına sahiptir. Şirketimiz uluslararası mekanizma ve aksesuar üretici firmaları ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

Teknik destek ofisimiz uzman personellerimizle inşaat projelerine, proje detayları noktasında çözüm desteği vermektedir.
DİLEK AĞACI