Can Alüminyum | Hakkımızda, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
HAKKIMIZDA
Can Alüminyum yapılanması itibarı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük Alüminyum pazarlama şirketlerinden biridir. 1975 yılında Bursa'da kurulan Can Alüminyum aynı zamanda Yeşilova Holding'in de temellerini oluşturmaktadır. Bugün itibarı ile Can Alüminyum Türkiye'nin en önemli Alüminyum ürünler tedarikçisi haline gelmiştir. Tüm yapılanmasını sürdürülebilir bir yapı ile iş ortaklarının sürekli gelişmesi amacına yönelik olarak oluşturan Can Alüminyum, ulusal pazardaki başarısına paralel global tedarikçi olma hedefini de adım adım gerçekleştirmektedir.

Can Alüminyum bugün; temel olarak ana hammaddesi alüminyum ve alaşımları olan tüm ürün gruplarında ve bu ürünleri tamamlayan aksesuarlar ile güçlü stok yapısı ve güvenilir bir tedarikçi olarak; konusunda uzman, profesyonel teknik satış ekibi ile 10.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

40 yıllık geçmişinde elde ettiği bilgi birikimi ile hizmet vermiş olduğu Otomotiv grubundaki iç ve dış trim ürünlerinin yanı sıra, güvenlik parçaları, anti vibrasyon elemanları, karoseri parçaları, Endüstriyel grupta ise alaşımlı ve alaşımsız ekstrüzyon ürünleri ile her kondisyon ve kalınlıkta levhalar, plakalar, otomasyon için sigma profilleri, yapı grubunda cephe, doğrama ve sürme serileri, Mobilya grubunda ise her türlü görselliği üst seviyede tutan özel tasarım ürünler ve Enerji grubunda ise; solar sektörünün ihtiyaç duyduğu alüminyum profiller ve montaj elemanlarını tedarik etmektedir.

Elde etmiş olduğu tecrübesi ile 4 farklı kategoride uzmanlaşma sağlayan firmamız, Endüstriyel grupta Sigma Teknik, Yapı grubunda Sistem Canelli, Mobilya grubunda Sistem Mobicci ve son olarak da Enerji grubunda Solar Teknik markalarını oluşturmuştur.

Bilgi teknolojilerine yapmış olduğu yeni yatırımları sayesinde, iş ortaklarına sürekli online bağlantı ile doğru zamanlama, doğru planlama ve teslimat planları oluşturmasının yanı sıra izlenebilirlik ve ürün güvenliği konularında sektörünün öncü firması konumundadır.
www.yesilova.com.tr
DİLEK AĞACI